Hakkımızda

Firmamız Erhan Gazi Bilgisayar Reklam Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuş olup, kısa sürede yaptığı hızlı büyüme sonucu Gaziantep'te iki katlı konsept mağazasında geniş baskı makinası parkuru ile toptan ve kurumsal satış faaliyetlerine devam etmektedir. Günlük 1000 adet dijital ürün baskı kapasitesine sahip ve direk ithalatçı olan firmamız hiç bir aracı olmadan e-ticaret yoluyla müşterilerine direk ürün sağlamaktadır. Mersis No: 0359032812400018 - Gazikent VD - 3590328124
Vizyonumuz

Promosyon sektörünün dijitalleşmesidir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de promosyon sektörü adım adım dijitalleşecek. Bizler bu bağlamda bu ülkede sektöre yön veren bir firma olmak istiyoruz.


Misyonumuz

Kurumsal veya kurumsal olma yolundaki firmalara promosyon sektörünün dijitalleşmesi gerektiğini anlatıp onların da bu vizyona sahip olmalarını sağladıktan sonra temel misyonumuz, promosyonun sadece yıl başından ibaret olmadığını anlatıp, promosyonu yıl içine yaymanın ne kadar gerekli ve faydalı olduğunu, gelişmiş ülkelerdeki marka değeri yüksek firmaları model alıp örneklerle masaya yatırıp bizim firmalarımızın kurumsallığına, yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarına ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır.Şirketimizin Kurucusu ve Yöneticisi Erhan Gazi kimdir?

1984 Gaziantep doğumlu, evli ve 3 çocuk babası olan Erhan Gazi, MEB, özel kurslar ve dershanelerde 2 yıl İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. Uluslararası fuarlarda tercüman olarak görev yapmıştır. Birçok firmaya ve iş adamına dil öğrenimi, kurumsal kimlik ve teknolojiyi aktif kullanma alanında özel ders ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Gaziantep’te 2 yıl Güneydoğunun en büyük reklam ajansında web departmanının başında görev alıp Gaziantep’in tanıtımı için yapılan büyük projelerde aktif rol almıştır. Yine 1 yıl Hatay’da bir reklam ajansının başında çeşitli projelere imza atmıştır. Daha sonra Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük motosiklet üreticisi olan Kuba Motor’da 6 yıl Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmıştır.

10 yıl boyunca uğraştığı, sevdiği işi yani web tasarım işini dijital promosyon fikriyle birleştirerek Dijital Promosyon ile artık profesyonel manada hayata geçirmiştir.

Teknolojiyi ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden kurucumuzun Dış Ticaret dönemlerinde yurt dışında ziyaret ettiği firmalar, katıldığı eğitim programları ve fuarlar kariyerine katkıda bulunmuştur. Seyahat ettiği ülkelerden bazıları Çin, Malezya, Singapur, Dubai, Tayvan, Hong Kong, Rusya, Almanya, İtalya, Avusturya, ve Çek Cumhuriyeti’dir.