İade Politikası

Baskı ve üretim gerektirmeyen ürünlerden yapılan siparişleri herhangi bir sebep göstermeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.İade edilen ürünlerin ücreti 3 gün içinde müşteriye aynı yolla geri ödenir. Yani nakit ödediyseniz nakit, kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartına iade yapılır.İade Süreci

Müşteri iade isteğini belirtip detayları görüşmek üzere +90 533 419 59 95 numaralı telefonu arar, neden iade etmek istediğini belirtir. Ekibimiz iade süreci başlamadan müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılabilecek bir şey varsa teklifini iletir. Yoksa iade isteğini kayda alıp müşteriyi bir sonraki aşama için yönlendirir.Müşteri ürünü UPS kargo ile alıcı ödemeli olarak İncilipınar Mah. 36018 Nolu Sk. No:4/A Şehitkamil Gaziantep  adresine gönderir. İade edilen ürünler adresimize ulaştığında ekibimiz öncelikle yıpranma durumunu tespit etmek üzere kontrol eder. Ürün kullanılmamış, kirlenmemiş ve yıpranmamışsa, yani satılabilecek koşullardaysa iade kabul edilir. Değerlendirme sonucu ne olursa olsun müşteri telefon ile aranarak sonuç hakkında bilgilendirilir. 3 iş günü içinde ücret iadesi yapılır veya ürün alıcıya teslim edilmek üzere kargoya verilir. İade kabul edilirse kargo bedelini satıcı, edilmezse müşteri üstlenir.
İade Şartları
İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Yani kirlenmiş veya yıpranmış ürünlerin iadesi mümkün değildir.


Tüketici ürünü sipariş ettikten sonra 14 gün içinde koşul göstermeksizin cayma hakkına sahiptir. Yani ürünü aldı, beğenmedi ve geri iade etmek istedi. Tüketici iade sürecini başlatır ve para iadesi yapılır. 

Müşterinin istek veya ölçülerine göre üretilen, baskısı yapılan veya üzerinde değişiklik yapılan ürünlerin iadesi üründe dijitalpromosyon.com'dan kaynaklanan kusur bulunmasına bağlıdır. Belirtilen ölçülere ve tarafınıza onaylatılan tasarımlara uygun üretilen, ürün bilgi sayfasında gösterilen ya da müşteriyle anlaşılan özellikleri karşılayan ürünlerin iadesi kabul edilmez.Kullanılmış veya yeniden satılamayacak şekilde zarara uğramış ürünler iade edilemez.